הכשרה ותעודות
עלי בקצרה 

מאמנת אישית קו-אקטיבית מוסמכת, ומלווה מוסמכת בהתמקדות.

אל האימון הגעתי אחרי קריירה ארוכה בייעוץ אסטרטגי לחברות תקשורת והייטק, בארץ ובעולם.

 

קרוב לעשור אני מאמנת אנשים בקבלת החלטות. 

אימון בקבלת החלטות מלמד מתאמנים להבחין בקולות הפנימיים שלוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות שלהם, להקשיב להם, ולבחור בתהליך של בחירה מודעת איזה קול יוביל את ההחלטה. זהו אימון שמתמקד בחיזוק "שריר" קבלת ההחלטות, מתוך התפיסה שהיכולת הזאת משמעותית ליכולתם של המתאמנים להפוך למנהיגים של החיים שלהם.

אימון בקבלת החלטות תומך בתהליך החיפוש של מתאמנים אחר חיים בעלי משמעות מלאה יותר, עמוקה יותר ומספקת יותר - חיים של בחירה מודעת.

כמאמנת, תפקידי הוא לראות את הכח והיכולת הגדולים הטמונים בלקוחותיי ולעודד אותם לרתום את כל אלו לטובת השינוי שהם מבקשים לחולל בחייהם. כמלווה בהתמקדות אני מאפשרת להם להיות בקשר עם מה שנוכח בחייהם ולהבין למה הם זקוקים על מנת שתנועה קדימה תוכל לקרות.

תחת כל אחת מההגדרות הללו, הערכים הגדולים ביותר שאני מביאה למערכת היחסים הם שותפות ופשטות. שותפות לדרך, והיכולת לפשט מהלכים ומצבים מורכבים לכדי פעולות ויעדים ברי השגה.

Certified Professional Co Active Coach

CTI The Coaches Training Institute (2012)

Certified Focusing Trainer

The Focusing Institute New York (2016)

ליווי תהליכי יצירה

(2017) ללמוד לעוף - רונה שפריר

MBA

Tel Aviv University

BA

Tel Aviv College of Business (1997)

"כאחד מברי המזל שחוו תהליך עם אילת, אני יכול לציין שבמהלך העבודה איתה ומאז שהסתיים התהליך, תהליכים שנראו כאילו לעולם לא יזוזו והגדרות שנראו כאילו רחוקות אינספור שנים התחילו להתגבש לדרך חדשה שבה כל שאיפותיי קיימות ומתגשמות. אני מודה לה על מסע שממשיך להפעים בכל פעם מחדש"

א. מעצב פנים ואומן

מנחת קונסטלציה משפחתית

(2020) דרך הקונסטלציה - בית הספר לקונסטלציה מערכתית ומשפחתית