הזמנה לאימון לדוגמא

רגע, מה זה בכלל אימון אישי?

יש המון סוגים של אימון אישי, והמון דרכים להגדיר אותו. אבל האמת היא שרוב ההגדרות מצליחות לתאר רק חלק מתהליך הצמיחה הזה.

על אף היותו של האימון תהליך מונע-תוצאות, המהות שלו היא המסע לכאן ועכשיו. אל כל מה שכבר נוכח ועוצמתי, אל מה שחשוב לך, אל מה שאתה רוצה ומלא תשוקה לגביו ולא תמיד נגיש לך. התהליך חושף את כל אלו ומעניק לך מצפן שעל פיו תוכלי לקבל החלטות שיאפשרו לך הגשמה עצמית עכשיו ובעתיד.

התהליך הוא רק ההתחלה, מה שקורה אחריו - בחיים שלך - הוא המסע האמיתי.

האם אימון אישי רלוונטי עבורך כרגע? 

הנה כמה מהסיבות העיקריות שאנשים מגיעים לאימון:

  • כשהם עומדים בפני החלטה משמעותית בחייהם ומרגישים תקועים

  • כשהם מרגישים שהחיים שלהם לא נמצאים איפה שהיו רוצים שיהיו

  • כשהם רוצים לעשות שינוי - בקריירה, בזוגיות, במקום המגורים או בכל דבר אחר המשמעותי להם

מה זה אימון לדוגמא? 

אפשר לדבר על אימון המון. אבל הכי טוב לחוות אותו. בפגישת אימון לדוגמא אנחנו פשוט נפגשים ומתאמנים יחד על נושא שתבחרו. זה מאפשר לי ולכם להתרשם מן הפוטנציאל של מערכת היחסים ביננו ולקבל החלטה יותר מושכלת על המשך התהליך.

נעים מאד, אני אילת סיון ואני מאמנת אישית קו-אקטיבית מוסמכת, מלווה מוסמכת בהתמקדות ומלווה של תהליכים יצירתיים.

כחמש עשרה שנים השתתפתי, ביצעתי והובלתי מגוון רחב של תהליכי ייעוץ אסטרטגי - עסקי ושיווקי, עבדתי בחברות ייעוץ בינלאומיות וניהלתי פרוייקטים בארץ ובחו"ל. 

בשנים האחרונות אני מלווה אנשים בתהליכי קבלת החלטות משמעותיות, בדרך להגשמה עצמית וחיים של בחירה מודעת.

אימון בקבלת החלטות מלמד מתאמנים להבחין בקולות הפנימיים שלוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות שלהם, להקשיב להם, ולבחור בתהליך של בחירה מודעת איזה קול יוביל את ההחלטה. זהו אימון שמתמקד בחיזוק "שריר" קבלת ההחלטות, מתוך התפיסה שהיכולת הזאת משמעותית ליכולתם של המתאמנים להפוך למנהיגים של החיים שלהם.

האם אימון עובד?

הייתי רוצה לתת כאן תשובה החלטית, כי אני אוהבת ומאמינה באימון ויש לי מספיק נסיון בשביל להגיד שהוא יכול להוות כלי משמעותי בהתפתחות אישית. אבל האמת היא שלפעמים אימון עובד, ולפעמים לא. 

אז איך יודעים?

כמו בכל דבר בחיים, בודקים, בוחרים וקופצים קפיצה קטנה של אמונה פנימה. בואו לפגישת אימון לדוגמא, ואולי יהיה לכם קל יותר להחליט.

השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם לתיאום

Thanks! Message sent.

מתאמנים מספרים

Baverly, lawyer

...It was a real surprise to me when after our 12th session I examined the 3 goals I had set at the first of our 12 meetings  and noted that I had met them all! With Ayelet's help I had taken a real and measurable step forward!

ראם, מתכנת ומלווה בתהליכים אישיים

הגעתי לאילת בצומת מאוד מרכזית בחיי, שבה הייתה תחושה שדברים התחילו להסתדר, אבל הייתי מאוד מבולבל ולא ידעתי לאן ללכת ומה לעשות.

אילת עזרה לי לעשות סדר בבלאגן, להבין מה עובד לטובתי ומה מפריע לי, לקחת צעדים בריאים קדימה ולצאת מהאימון הגרסא הטובה ביותר של עצמי שהכרתי עד כה.

אני ממש שמח על התהליך, אחד הדברים הטובים שקרו לי בדרכי.

אלעד, אומן ומעצב פנים

כאחד מברי המזל שחוו תהליך עם אילת, אני יכול לציין שבמהלך העבודה איתה ומאז שהסתיים התהליך, תהליכים שנראו כאילו לעולם לא יזוזו והגדרות שנראו כאילו רחוקות אינספור שנים התחילו להתגבש לדרך חדשה שבה כל שאיפותיי קיימות ומתגשמות. אני מודה לה על מסע שממשיך להפעים בכל פעם מחדש.

  • Facebook Social Icon

עוד פרטים עליי ועל אימון אישי מוזמנים לקרוא כאן

השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם לתיאום אימון לדוגמא

Thanks! Message sent.