אבל האמת היא ש..

הנושא שעימו מגיע המתאמן לתהליך הוא חשוב, אבל הוא רק שער לעניין האמיתי.

 

המטרה האמיתית של כל תהליך אימון הוא להעניק למתאמנים סט כלים שיאפשרו להם לחיות חיים של הגשמה עצמית. חיים שבהם יבחרו לבטא את מי שהם ומה שנכון עבורם, כל הזמן.

מתי פונים אלי לקוחות?

כשהם עומדים בפני החלטה משמעותית בחייהם ומרגישים תקועים

 

כשהם מרגישים שהחיים שלהם לא נמצאים איפה שהיו רוצים שיהיו

 

כשהם רוצים לעשות שינוי – בקריירה, בזוגיות, במקום המגורים או בכל נושא משמעותי אחר

יותר מהכל, אני עוזרת ללקוחותי להתחבר בחזרה אל מי שהם במיטבם ולקבל החלטות מהמקום הזה.

 

ישנם סוגים שונים של מקבלי החלטות. בקצה האחד של הקשת אפשר למצוא מקבלי החלטות רציונליים, הנוטים לקבל החלטות בתהליך אנליטי וליניארי שכולל את ניתוח המצב, פיתוח חלופות והערכתן ובחירה בחלופה הטובה ביותר. בקצה השני נמצאים אלו שמקבלים החלטות "מן הבטן" שמקשיבים ל"אינסטינקטים שלהם" ועושים מה שמרגיש להם נכון.

 

אני חושבת שגם כאן חשוב לשלב כלים משני קצוות הקשת. במשך תהליך האימון לומדים המתאמנים להגדיר לעצמם מטרות ויעדים, אבל מתוך הקשבה למה שחשוב להם ומה שהם באמת רוצים ומלאי תשוקה לגביו; להגדיר חלופות להשגת המטרות שהוגדרו מתוך הסתכלות רחבה על הנעשה בחייהם ולא מתוך נקודת מבט אחת בלבד; לבחון חלופות על פי פרמטרים המדוייקים להם, ולא רק על פי "מה שמקובל" ו"מה שצריך"; ויותר מהכל - לבחור בצורה מודעת וקשובה את החלופה המתאימה ביותר למי שהם רוצים להיות, למה שהם רוצים לבטא, לאופן בו הם רוצים להגשים את עצמם בתחומי חייהם השונים. מהנסיון שלי, כשמקשיבים בצורה הזו, לפעמים מגלים שהבחירה לא הכרחית. שאפשר גם וגם.

"The change I needed to make was related to my work life, and my main challenge was in letting go, in releasing control. Change brings you into uncharted territories I had to have the courage to relinquish control. She helped me realize that control is an illusion - I am still learning that. "

 

B, Lawyer